склад гурту

JT Fresh

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ласкаво просимо на сайт "JT Fresh"! Тут Ви знайдете всю інформацію про нашу групу: графіки наших гастрольних пересувань на сторінці Афіша, свіжу інформацію і поновлення в Новинах, нові і старі записи на сторінці Музика, а також кліпи та концертні відео, фотографії і публікації ... Іншими словами - самий натуральний і концентрований fresh! :)
 
Про гурт:
 
"JT Fresh" - це свіжий сік молодого джазу. Команда, що експериментує з відомими джазовими стандартами, світовими хітами і авторськими композиціями.
 
До складу групи входять: Катико Пурцеладзе (вокал), Сергій Стародубов (клавішні), Михайло Сарана (саксофони), Олександр Новаков (бас-гітара), Назар Поливка (ударні). Керує всім цим чималим составчиком справжня оспівана в блюз "Mama" Ольга Горбач - засновник, продюсер і художній керівник гурту.
 
Фішка "JT Fresh" - нестандартні стандарти. Саме це зробило групу популярною, запрошуваною і улюбленою. На сьогоднішній день в активі "JT Fresh" більше 500 вокальних та інструментальних композицій. Це популярні джазові стандарти та блюзи у власних аранжуваннях від традиційного свінгу до нео-року. Крім того є і досить талановиті авторські композиції в стилі етно-джаз і блюз. У репертуарі безліч джазових кавер-версій на найнесподіваніші світові хіти, українські народні пісні та багато іншого.
 
Історія групи почалася в 2005 році з джазового дуету вокалістки Катико Пурцеладзе та піаніста Сергія Стародубова. До них незабаром приєднався талановитий альт-саксофоніст Антон Пивоваров. Назва гурту "JT Fresh" - "Jazz Trio Fresh" - виникло саме тоді. У 2006 році саксофоніст групи Антон виграв грант і поїхав вчитися в "New School for Jazz and Contemporary Music" (США). На його місце приходить альт / баритон-саксофоніст Єгор Бекаревич. У той час формується повноцінний склад і тріо стає квінтетом. З'являється ритм-секція: до групи приєднуються барабанщик зі стажем Сергій Віленський і бас-гітарист Олександр Новаков.
 
З початку 2007 року "JT Fresh" успішно завойовує серця слухачів і любов фанатів. Так, колектив за короткий термін встиг домогтися визнання в самому джазовому на той момент арт-клубі міста "44". Виступали в клубах "Антресоль", "Jazz Do It!", "Філін", "Trocadero" та багатьох інших. З успіхом виступили на фестивалях: "Зимові джазові зустрічі пам'яті Є. Дергунова" (2007-2011), "Літні джазові вечори пам'яті В. Симоненка" (2007, 2010), міжнародному джазовому фестивалі "ПАП-ДЖАЗ-ФЕСТ" (2007, 2008 ); а також, на запрошення відомого джазового піаніста-авангардиста Сергія Горюновича, неодноразово виступали в місті Кременчуці та були запрошені на "Кременчуцький джазовий фестиваль".
 
15 червня 2007 в авторській програмі "Jazz Time" Петра Полтарєва на радіо "Ренесанс" був прямий ефір з "JT Fresh". У 2008 році група отримала 3 премію на конкурсі молодих виконавців популярної та джазової музики (м.Київ). У 2009 році хлопці працювали над власним авторським репертуаром, продовжуючи виступати в джазових клубах міста Києва. Одним з асмих яскравих подій року був сольний концерт в Малому залі Національної Філармонії. У тому ж році група взяла участь у Міжнародному джазовому фестивалі "Єдність".
 
З останніх досягнень групи "JT Fresh" - гідні виступи на міжнародних джазових фестивалях в Санкт-Петербурзі "Lady in Jazz" і "Архангельськ-Блюз". У липні цього ж року в своєму проекті "Тема з варіаціями Live" "JT Fresh" запросив виступити відомий радіоведучий і популяризатор джаза Олексій Коган. Потім група виступила на фестивалі "Art Jazz Cooperation" (Луцьк, Рівне), де закривала концерт сольною програмою і імпровізованим виступом разом з відомим словацьким джазовим співаком Петером Липою. Також, група пробує себе в новому амплуа - лекції, про подібність музики та повсякденному житті, на прикладах роботи компаній і соціального спілкування. І це ще не все. З найновцшого - це організація фестивалів, таких як "Гостинний Двір", "Jazz Bez" 2012, 2013 і 2014 року, участь у фестивалях в Києві, у Львові, інших містах України та Польщі, організація виступів на базі нашої платформи "Jazzva", і багато, багато іншого.
 
Восени 2010 року до групи приєднався перспективний барабанщик Назар Поливка, а після оригінальний і цікавий тенор-і сопрано-саксофоніст Михайло Сарана. Зараз група активно гастролює по Україні, дає концерти та лекції в Києві. Музиканти постійно експериментують, шукають свій індивідуальний спосіб самовираження. Все найкраще попереду!
 

 

 

Наш провайдер